HAKKIMIZDA

SLEX CARGO Express uluslararası ekspres kurye taşımacılığı alanında Türkiye’de tamamen yerli firma olma ünvanını taşır. 220'yi aşkın ülke ve özerk bölgeye doküman koli ve paketi, en kısa sürede, maksimum güvenlikte ve en uygun fiyatlarla taşıyan SLEX CARGO Express %100 Türk orijinli ilk uluslararası hızlı hava kargo taşımacılığı yapan bir firmadır. 2017 yılından bu yana 'hızlı hava taşımacılığı' sektöründe hizmet veren SLEX CARGO Express, sektörün genç firması olmanın verdiği dinamizmi, deneyimli iş gücü ile birleştirerek, siz değerli müşterilerimizle birlikte, kısa sürede sektöründeki ilk sıralardaki yerini alacaktır. 

Her gün düzenli olarak Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Limanlarından yapılan Almanya uçuşlarının yanı sıra israil, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin'e yaptığı direkt uçuşlarla, gönderilerinizin teslimat süresini kısaltmayı hedefleyen SLEX CARGO Express sorununuza özel çözümler üreterek pazar payını giderek artırmaktadır 

Uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile SLEX CARGO Express ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir.

HIZLI KARGO HESAPLAMA

* döviz kurları anlık olarak çevirilmektedir


Toplam  

SON PAYLAŞIMLAR

Twitter

@SLEXCARGO - 1 day

Alınan tüm kargo gönderileri zamanında yerlerine ulaşmıştır.

@SLEXCARGO - 2 days

Bugüne özel tüm gönderiler %20 indirimli olarak fiyatlandırılıcaktır.

Fotoğraf Galerisi